لوله بازکنی شهرری

لوله بازکنی شهرری | لوله کشی های فاضلاب در ساختمان ها جهت خروج آب فاضلاب به بیرون یا چاه های فاضلاب انجام میشود. این لوله ها ممکن است در مناطق مختلف منزل وجود داشته باشند اما عملکر همه آنها به یک صورت است.

مشکلی که می تواند برای همه لوله های فاضلاب که در هرکجای منزل شما هستند اتفاق بیوفتد، گرفتگی لوله های فاضلاب است که در این مقاله درباره گرفتگی لوله به خصوص لوله بازکنی شهرری مفصل صحبت خواهیم کرد.

تماس با ما

درصورتی که با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب در شهرری رو به رو شدید, در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی روز های هفته میتوانید با یکی از شماره های ما که در زیر آورده ایم تماس بگیرید تا سرویسکاران حرفه ای ما در کمتر از 20 دقیقه در محل شما حاظر باشند.

لوله بازکنی شهرری

لوله های فاضلاب در نقاط مختلف منزل شما وجود دارند که کار خروج فاضلاب منزل را انجام میدهند. اما هر یک از این ها میتوانند دچار مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله فاضلاب شوند. در این بخش درباره تک تک لوله های فاضلاب منازل صحبت خواهیم کرد.

گرفتگی لوله آشپرخانه

لوله های فاضلاب آشپزخانه که در زیر سینک قرار داده میشوند به منظور خروج آب ناشی از شستشوی ظروف، میوه و سبزیجات در سینک می باشد. در قدیم از لوله کشی با لوله های چدنی استفاده میشد که بدلیل محدودیت در انعطاف پذیری آهن، درون این لوله ها تنگ بود.

و چون جنس این لوله ها از آهن بود و وقتی در تماس با آب قرار میگرفت دچار زنگ زدگی میشدند و جرم میبستند. اما امروزه بدلیل وجود این مشکلات و گرانی آهن از این لوله ها استفاده نمیشود و از لوله کشی با لوله های پلیکا و پلاستیکی استفاده میشود.

دلایل مهم گرفتگی لوله های آشپزخانه شیب نامناسب لوله ها و عدم استفاده از توری و سیفون نامناسب است. همچنین تمیز نکردن سیفون زیر سینک هم یکی از اصلی ترین دلایل گرفتگی لوله در شهرری میباشد.

گرفتگی لوله ماشین لباسشویی

لوله های فاضلابی که جهت خروجی ماشین لباسشویی از آنها استفاده میشوند و معمولا در پشت ماشین لباسشویی قرار دارند به مرور زمان دچار گرفتگی میشوند. دلایل اصلی گرفتکی این  لوله کشی نمناسب و استفاده از زانویی های متعدد است.

که موجب میشود پرز لباس ها و نخ های ناشی از شستشوی لباس در زانویی ها و جاهایی که شیب و لوله کشی نامناسب دارند گیر کند. این گرفتگی ها چاره ای ندارند و هرزچندگاهی اتفاق می افتند. که موجب نیاز شما به لوله بازکنی شهرری میشود.

گرفتگی لوله حمام

لوله های فاضلاب حمام که در کف حمام ها تعبیه میشوند تا آب ناشی از استحمام را خارج کنند. این لوله ها هم بستگی به چدن بودن و پلاستیکی بودن آنها دلایل گرفتگی های متنوع دارند.

یکی از این دلایل عدم استفاده از توری مناسب میباشد که موجب میشود تا موهای زائد وارد لوله ی فاضلاب شوند و در اثر تجمع آنها داخل لوله، لوله دچار گرفتگی میشود.

دلیل دیگر گرفتگی میتواند جرم گرفتگی و زنگ زدگی لوله های چدنی باشد. بخصوص که آب حمام ها داغ میباشد و به این عمل سرعت میبخشد. 

بدلیل استفاده از آب داغ در حمام دلی دیگر گرفتگی لوله ها میتواند رسوبات ناشی از آب باشد. در زانویی ها  شتر گلویی ها این عمل بیشتر اتفاق می افتد و جهت رفع آن و لوله بازکنی در شهرری می توانید با یکی از شماره های ما جهت فنر زنی تماس بگیرید.

گرفتگی توالت ایرانی

رفع گرفتگی توالت های ایرانی یکی از خدمات ما میباشد که بیشترین مشتری را دارد. لوله کشی های توالت ایرانی میتواند چدنی یا پلاستیکی باشد که در هرکدام دلایل گرفتگی را بررسی میکنیم.

در لوله کشی پلیکا از یک شتر گلویی استفاده میشود که با نگه داشتن آب درون خود مانع از ایجاد بوی بد و ورود حشرات به منزل شما میشود. اگر هنگام ساخت و ساز و کفسازی سرویس بهداشتی کمی از سیمان به اشتباه وارد لوله فاضلاب شود دردسر ساز میشود.

این سیمان درون شتر گلویی میماند و ته نشین می شود و به مرور زمان رسوبات آب را به خود جمع مییکند و قطر لوله را تنگ میکند که این عمل موجب میشود تا فضولات بزرگ نتوانند عبور کنند و موجب گرفتگی لوله شوند.

شما میتوانید برای درخواست لوله بازکنی شهر ری با یکی از شماره تماس های ما که در بالا آمده است تماس بگیرید تا در کمتر از 20 دقیقه سرویسکاران ما در محل شما حاضر باشند.

گرفتگی توالت فرنگی

توالت های فرنگی در ابعاد و انواع مختلفی در بازار موجود میباشند. اما کاربرد و نحوه  عملکرد همه آنها به یک صورت میباشد. در برخی از لوله های فاضلاب که جهت خروجی توالت فرنگی استفاده میشود، از شتر گلویی استفاده نمیکنند.

و گرفتگی توالت های فرنگی معمولا در زانویی ها و قسمت هایی از لوله که شیب کمتری دارند اتفاق می افتد. در برخی مواقع گرفتگی در داخل خود کاسه اتفاق می افتد. بدلیل اینکه لوله های داخل کاسه توالت فرنگی بسیار تنگ میباشد.

برای رفع گرفتگی کاسه های توالت فرنگی باید ا ز فنرهای مخصوص استفاده نمود تا به کاسه آسیب نرسانند و گرفتگی را به نحو احسن باز کنند. ما در لوله بازکنی شهرری از بهرین نوع فنر ها برای انجام این کار استفاده میکنیم.

گرفتگی لوله پشت بام و بالکن

لوله های تعبیه شده در پشت بام که جهت خروجی آب باران و … از پشت بام میباشد. این لوله ها اغلب بدلیل گرد و خاک ناشی در پشت بام که وارد لوله فاضلاب میشود و طول زیاد لوله از پشت بام تا زمین دچار گرفتگی میشوند.

که برای رفع گرفتگی لوله های پشت بام باید از فنر هایی باطول بلند و دستگاه های قویتری استفاده کرد. شرکت اسنپ گجت تمامی ابزار آلات لوله بازکنی در شهرری را دارا میباشد و میتوانید کار خود را با اطمینان به ما بسپارید.

گرفتگی لوله پارکینگ

در اغلب ساختمان ها مشاهده شده که در کفشوی پارکینگ ها از توری مناسب استفاده نمیشود و این یکی از دلایل گرفتگی لوله های پارکینگ می باشد. اگر از توری استفاده نشود آشغال ها و گرد و خاک موجود در پارکینگ داخل لوله میروند و لوله را مسدود میکنند.

دلیل دیگر بالا زدن آب در پارکینگ میتواند پر شدن چاه باشد و یا اگر منزل شما به اگو شهری (فاضلاب شهری) وصل باشد احتمالا لوله ی اصلی خروجی ساختمان بدلیل شیب نا مناسب دچار انسداد شده است.

خدمات لوله بازکنی شهرری

چاه بازکنی توالت فرنگی

رفع گرفتگی انواع توالت های فرنگی توسط نیروی متخصص و مجرب

5/5
لوله بازکنی
چاه بازکنی سینک آشپزخانه

رفع گرفتگی خروجی سینک های ظرفشویی و روشویی

5/5
لوله بازکنی
چاه بازکنی توالت ایرانی

رفع گرفتگی توالت ایرانی بدون خرابکاری و کثیف کاری

5/5
چاه بازکنی ماشین لباسشویی

رفع گرفتگی لوله ی خروجی ماشین لباسشویی به صورت حرفه ای

5/5
لوله بازکنی
چاه بازکنی لوله ی حمام

رفع گرفتگی لوله ی کف و وان حمام بدون کثیف کاری و شکستگی

5/5

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب

همانطور که در قسمت های بالا اشاره کردیم، لوله های فاضلاب بستگی به کاربردشان در سراسر منازل شما موجود میباشند و بالاخره یک روز دچار گرفتگی میشوند و موجب میشوند به لوله بازکنی شهرری نیاز پیدا کنید.

هر کدام از لوله های فاضلاب بستگی به موقعیت آنها دلایل متفاوتی برای گرفتگی دارند که در پایین از اصلی ترین دلایل آنها یاد میکنیم :

 • چربی ها و ته مانده های غذا ناشی از شستشوی ظروف
 • پشم و پرز لباس ها
 • ورود موهای زائد داخل لوله های حمام
 • ورود مصالح به هنگام بازسازی وبنایی
 • تفاله چای و میوه و سبزیجات
 • تمیز نکردن سیفون ظرفشوی
 • و …

با رعایت و انجام ندادن هر یک از کارهایی که در بالا اشاره شد شما میتوانید جلوی گرفتگی مکرر لوله ی فاضلاب را بگیرید. اما اگر به هر دلیلی دچار مشکل گرفتگی لوله در شهر ری شدید و به لوله بازکن در شهرری نیاز پیدا کردید میتوانید با یکی از شماره های ما تماس بگیرید.

چند نکته لوله بازکنی شهرری

جهت انجام عمل لوله بازکنی شاید بخواهید از اسید ها و مواد شیمیایی استفاده کنید. شاید در درجه اول این مواد بسیار ارزان قیمت باشند ولی در هرصورت هزینه شما از دست میرود چون اولا روی این بسته نوشته شده که در مواردی که آب در لوله نباشد انجام شود.

ثانیا این مواد درز لوله ها را باز میکند و موجب میشود که آب به سقف نفوذ کرده و مشکلات بسیار بزرگتری را ایجاد کند. پس استفاده از این مواد به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

خدمات 24 ساعته و بدون تعطیلی

لوله بازکنی شهر ری

برخی از لوله های فاضلاب قبل از گرفتگی از خود نشانه هایی بروز میدهند که حاکی از این استه که این لوله در آینده ای نزدیک دچار گرفتگی خواهد شد.

اما اغلب لوله های فاضلاب هنگام گرفتگی و بالا زدن آب خبر نمیکنند و در هر ساعت از شبانه روز میتواند این اتفاق بیوفتد. و حتی روزهای تعطیل و غیر تعطیل نیز نمیشناسند.

به همین دلیل شرکت اسنپ گجت تمامی خدمات لوله بازکنی شهرری را به صورت شبانه روزی و 7 روز هفته انجام میدهد. حتی در روز های تعطیلات رسمی نیز همچنان خدمات لوله بازکنی در سراسر تهران ارائه میگردد.

کافیست با یکی از شماره های ما در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید تا سرویسکاران ما در کمتر از 20 دقیقه در محل شما حاضر باشند.

از کجا بفهمیم لوله گرفته؟

مواجه شدن با صحنه های بالا زدن آب و کثیف کاری های ناشی از گرفتگی لوله علاوه بر هزینه آن، میتواند بسیار عذاب آور باشد. شما میتوانید با شناخت علائم گرفتگی لوله که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنم از پیش آمدن چنین اتفاقاتی جلوگیری کنید.

علائم گرفتگی لوله های فاضلاب :

 • پیچیدن بوی بد در اطراف لوله
 • تخلیه شدن کند آب
 • صدای بد هنگام تخلیه آب
 • مشاهده حشرات اطراف لوله
 • تخلیه نشدن آب سینک و یا کاسه توالت
 • و…

علائم بالا نشان میدهد که لوله ی شما گرفته و به یک متخصص لوله بازکنی نیاز دارید. پس قبل از اینکه لوله های فاضلاب خرابکاری کنند مشکل آنها را حل کنید.

نکات مهم دریافت خدمات لوله بازکنی شهر ری

اولین نکته که در دریافت خدمات لوله بازکنی شهرری باید به آن توجه کنید این است که شرکت ارائه دهنده خدمات, کار خود را از نظر کیفیت و ضمانتنامه ی کتبی و خدمات رسانی سریع تضمین کند.

شرکت اسنپ گجت نهایت سعی خود را میکند تا در ارائه خدماتی رضایتمندانه, با صد در صد رضایت مشتری همراه شود. به همین منظور تمامی خدمات خود را به مدت 24 ماه ضمانت میکند تا خیال شما از دریافت خدمات از هر جهت راحت باشد.

5/5
سحر عظیمی
نویسنده
سحر عظیمی
اشتراک گذاری این مطلب

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

تماس با ما