لوله بازکنی فرمانیه

گرفتگی لوله های فاضلاب مشکلی هست که روزی برای همه ی ما پیش خواهد آمد, اما زمانی که این مشکل برای ما پیش آمد بهترین راه حل برای حل آن چیست؟ برای رفع مشکل لوله بازکنی فرمانیه از کدام شرکت ها خدمات بگیریم؟ 

ممکن است شما به این فکر کنید که لوله های فاضلاب منزلتان هیچ مشکلی از قبل نداشته است ویا اینکه چند هفته پیش عملیات لوله بازکنی انجام دادیه ایم, پس چرا آب لوله های فاضلاب بالا زده؟

در پاسخ سوال شما باید بگم که یکی از اصلی ترین دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب, لوله کشی غیر استاندارد و شیب نامناسب میباشد که باعث گرفتگی میشود. دلیل دیگر گرفتگی لوله های فاضلاب ریختن سیمان ویا مصالح ساختمانی هنگام بازسازی و یا هنگام ساخت ساختمان درون لوله ها میباشد.

این مواد درون داخل لوله ته نشین میشوند و باعث گرفتگی لوله های فاضلاب میشوند. دلیل دیگر عدم استفاده از طوری مناسب و یا استفاده نکردن از سیفون در زیر سینک ها میباشد که باعث کیپ شدن لوله های آشپزخانه میشود که به لوله بازکنی فرمانیه نیاز پیدا خواهید کرد.

اکثرا مشاهده شده است که در مواردی که گرفتگی به صورت سطحی است, از مواد های لوله بازکن خطرناک مثل اسید ها و مایع های لوله بازکنی استفاده میشود.

باید یادآور بشم که این کار باعث از بین رفتن چسب لوله ها شده و باعث پس دادن آب به کف منزلتان میشود, یعنی بجای اینکه مشکلتان حل شود, آنرا چند برابر کرده اید.

تماس با ما

درصورتی که با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب در فرمانیه رو به رو شدید, در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی روز های هفته میتوانید با یکی از شماره های ما که در زیر آورده ایم تماس بگیرید تا سرویسکاران حرفه ای ما در کمتر از 20 دقیقه در محل شما حاظر باشند.

خدمات لوله بازکنی در فرمانیه

چاه بازکنی توالت فرنگی

رفع گرفتگی انواع توالت های فرنگی توسط نیروی متخصص و مجرب

5/5
لوله بازکنی
چاه بازکنی سینک آشپزخانه

رفع گرفتگی خروجی سینک های ظرفشویی و روشویی

5/5
لوله بازکنی
چاه بازکنی توالت ایرانی

رفع گرفتگی توالت ایرانی بدون خرابکاری و کثیف کاری

5/5
چاه بازکنی ماشین لباسشویی

رفع گرفتگی لوله ی خروجی ماشین لباسشویی به صورت حرفه ای

5/5
لوله بازکنی
چاه بازکنی لوله ی حمام

رفع گرفتگی لوله ی کف و وان حمام بدون کثیف کاری و شکستگی

5/5

بهترین روش های لوله بازکنی در فرمانیه

لوله بازکنی فرمانیه

برای رفع گرفتگی لوله در فرمانیه روش های خانگی زیادی از جمله مواد شیمیایی و اسید ها و…وجود دارند, اما این راه حل ها برای گرفتگی های سطحی شاید کار ساز باشند ولی در صورتی که مشکل گرفتگی لوله شدید باشد باید از روش های پیشرفته تر استفاده کرد.

 • فنر به همراه دستگاه برقی
 • پمپ تراکم هوا
 • واتر جت
 • پمپ ساکشن (مکنده)
 • دستگاه فرغونی

هر کدام از روش های بالا در مکان و موقعیت مخصوص خود کاربرد دارند و هرکدام به نحوی لوله را باز میکنند. اما برای مصارف خانگی مناسبترین دستگاه برای لوله بازکنی استفاده از دستگاه و فنر برقی میباشد.

این دستگاه گرفتگی های سطحی و مشکلات جدی لوله را بدون آسیب رساندن به لوله برطرف میکند. حتی قادر است لوله هایی که با سیمان و مصالح و حتی رسوبات و جرم آب کیپ شده اند را نیز باز کند.

با استفاده از این دستگاه لوله بازکنی در فرمانیه به صورت کاملا تضمینی به مدت 24 ماه انجام میگیرد. وبدن آسیب رساندن به لوله گرفتگی آنرا برطرف میکند. پس خیالتان از دریافت خدمات لوله بازکنی در فرمانیه از ما راحت راحت راحت باشد.

دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب

هرکدام از لوله های فاضلاب منزل بستگی به موقعیت و کاربرد آنها به صورت های مختلف مشکل گرفتگی لوله برایشان پیش می آید که شما به یک لوله بازکن در فرمانیه نیاز پیدا میکنید.

هر کدام از این لوله ها ممکن است بستگی با کاربردشان توسط یکی از روش های زیر دچار گرفتگی شود :

 • چربی ها و ته مانده های غذا ناشی از شستشوی ظروف
 • پشم و پرز لباس ها
 • ورود موهای زائد داخل لوله های حمام
 • ورود مصالح به هنگام بازسازی وبنایی
 • تفاله چای و میوه و سبزیجات
 • تمیز نکردن سیفون ظرفشوی
 • و …

شما میتواند با انجام ندادن کارهایی که در بالا اشاره شد, از گرفتگی مکرر لوله ها جلوگیری کنید و نگرانی از بابت بالا زدن آب نداشته باشید.

ولی اگر به هر دلیلی در هرساعت و هر روزی نیاز به خدمات لوله بازکنی در فرمانیه داشتید میتوانید با شماره گیری یکی از شماره های ما خدمات لوله بازکنی را با نهایت کیفیت و در کمتر از 20 دقیقه دریافت کنید.

چند نکته لوله بازکنی فرمانیه

جهت انجام عمل لوله بازکنی شاید بخواهید از اسید ها و مواد شیمیایی استفاده کنید. شاید در درجه اول این مواد بسیار ارزان قیمت باشند ولی در هرصورت هزینه شما از دست میرود چون اولا روی این بسته نوشته شده که در مواردی که آب در لوله نباشد انجام شود.

ثانیا این مواد درز لوله ها را باز میکند و موجب میشود که آب به سقف نفوذ کرده و مشکلات بسیار بزرگتری را ایجاد کند. پس استفاده از این مواد به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

با رعایت و انجام ندادن هر یک از کارهایی که در بالا اشاره شد شما میتوانید جلوی گرفتگی مکرر لوله ی فاضلاب را بگیرید. اما اگر به هر دلیلی دچار مشکل گرفتگی لوله در فرمانیه شدید و به لوله بازکن در فرمانیه نیاز پیدا کردید میتوانید با یکی از شماره های ما تماس بگیرید.

خدمات 24 ساعته و بدون تعطیلی

لوله بازکنی شهر ری

بدلیل اینکه گرفتگی لوله های فاضلاب در هرساعت از شبانه روز ممکن است اتفاق بیوفتد و آسایش شما را بهم بریزد, شرکت اسنپ گجت تمامی خدمات خود از جمله لوله بازکنی در فرمانیه و سراسر تهران را به صورت شبانه روزی انجام میدهد.

اگر برای شما در هر روز از سال و هر ساعت از شبانه روز مشکلی پیش آمد میتوانید با یک تماس در کمتر از 20 دقیقه از خدمات لوله بازکنی در فرمانیه و سراسر تهران بهره مند شوید.

از کجا بفهمیم لوله گرفته؟

مواجه شدن با صحنه هایی همچون جمع شدن آب در آشپزخانه, ورود آب به پذیرایی و بالا زدن چاه دسشویی و … عذاب آور است. با شناخت روش های تشخیص گرفتگی لوله پیش از این اینکه کثیف کاری کند میتوانید جلوی این فاجعه را بگیرید.

علائم گرفتگی لوله های فاضلاب :

 • پیچیدن بوی بد در اطراف لوله
 • تخلیه شدن کند آب
 • صدای بد هنگام تخلیه آب
 • مشاهده حشرات اطراف لوله
 • تخلیه نشدن آب سینک و یا کاسه توالت
 • و…

علائم بالا نشان میدهد که لوله ی شما گرفته و به یک متخصص لوله بازکنی نیاز دارید. پس قبل از اینکه لوله های فاضلاب خرابکاری کنند مشکل آنها را حل کنید.

نکات مهم دریافت خدمات لوله بازکنی فرمانیه

اولین نکته که در دریافت خدمات لوله بازکنی فرمانیه باید به آن توجه کنید این است که شرکت ارائه دهنده خدمات, کار خود را از نظر کیفیت و ضمانتنامه ی کتبی و خدمات رسانی سریع تضمین کند.

شرکت اسنپ گجت نهایت سعی خود را میکند تا در ارائه خدماتی رضایتمندانه, با صد در صد رضایت مشتری همراه شود. به همین منظور تمامی خدمات خود را به مدت 24 ماه ضمانت میکند تا خیال شما از دریافت خدمات از هر جهت راحت باشد.

5/5
سحر عظیمی
نویسنده
سحر عظیمی
اشتراک گذاری این مطلب

2 دیدگاه

حمید
سپتامبر 26, 2021

سلام
ممنون خدمات رسانیتون خوب بود

پاسخ
زهرا
اکتبر 1, 2021

ممنون خیلی سریع اومدن و مشکل رو حرفه ای طور حل کردن

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

تماس با ما